دسگاه شنود و ضبط صدا سیم کارتی اپل

دستگاه شنود و ضبط صدا سیم کارتی اپل از محصولاتی است که به شما معرفی می کنیم.

با خرید این دستگاه ضبط صدا و شنود صدا سیم کارت خور و جی پی اس دار شما همزمان قادر خواهید بود تا با یک تماس صدای محیط مورد نظر خود را بشنوید و همچنین با ارسال کردن یک پیامک به شماره سیم کارتی که داخل این دستگاه شنود قرار داده اید به سادگی از موقعیت مکانی شخص یا خودرو آگاه شوید.

شما با قرار دادن یک سیمکارت که باید یکی از سیم کارت های رایج کشور مثل همراه اول یا ایرانسل و یا غیره باشد را در قسمت زیری دستگاه ضبط صدا  و سپس قرار دادن دستگاه شنود مخفی در محیط مورد نظر به سادگی وتنها با یک تماس صدای محیطی را که دستگاه شنود در آن قرار دارد را بشنوید بدون آنکه کسی متوجه شما بشود.

هنگامی که ارتباط شما برقرار می شود هیچگونه صدایی از دستگاه شنود صدا بلند نمی شود و نوری نیز از آن دیده نمی شود.برای این کارفقط کافی است آن را در جای مناسبی کار بگذارید که دیده نشود.

 

 

دسگاه شنود و ضبط صدا سیم کارتی اپل

مشخصات دستگاه شنود و ضبط صدا سیم کارتی اپل

دستگاه شنود جی پی اس دار جهت بالا بردن امنیت کاربران خود یک آی سی نویزگیری روی دستگاه نصب نموده است تادر مواقعی که دستگاه شنود در مجاورت سیستمهای صوتی و تصویری (مانند : رادیو و ضبط خودرو ، تلویزیون ، موبایل و…) قرار میگیرد هیچگونه پارازیت و یا نویزی روی آنها ایجاد نکند تا دیگران به هیچ وجه به وجود این دستگاه در این محل پی نبرند.

این دستگاه شنود صدا علاوه بر این قابلیت دارای سنسور صدا نیز میباشد.برای فعال و غیر فعال کردن سنسور صدا از راه دور و فقط با ارسال یک پیامک که فروشنده در اختیارتان قرار میدهد امکان پذیر می باشد.

به محض این که سنسور فعال شد دستگاه شنود صدا سیم کارتی با شنیدن اولین صدا با موبایل شما تماس میگیرد و شما میتوانید صدای محیط را به صورت همزمان و online گوش کنید.

دسگاه شنود و ضبط صدا سیم کارتی اپل

 

یکی دیگر از مزیت های این دستگاه شنود جی پی اس دار  ابعاد بسیار کوچک و بسیار مناسب این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه های مشابه موجود در بازار که دارای جی پی اس هستند می باشد.

سایز این دستگاه شنود چندین برابر کوچکتر نسبت به آنها می باشد.

این ویژگی به کاربر این امکان را خواهد داد تا به آسانی در هر مکانی که لازم است دستگاه شنود جی پی اس دار را استفاده نمایید.

دسگاه شنود و ضبط صدا سیم کارتی اپل

دسته‌بندی نشده

استراق سمعانواع دستگاه ضبط صدابهترين نوع دستگاه ضبط صدابهترین دستگاه ضبط صداجديدترين دستگاه ضبط صداحرفه اي ترين دستگاه ضبط صداخريد دستگاه شنود ضبط صداخريد دستگاه ضبط صدا از راه دورخريد دستگاه ضبط صدا با کيفيت عاليخريد دستگاه ضبط صدا حرفه ايخريد دستگاه ضبط صداي حرفه ايخرید دستگاه ضبط خبرنگاریخرید دستگاه ضبط صدا ارزانخرید دستگاه ضط صدادستگاه شنوددستگاه شنود و ضبط صدا توشيبادستگاه شنود يا ضبط صدادستگاه ضبط صدا ارزاندستگاه ضبط صدا ارزان قيمتدستگاه ضبط صدا براي دانشجوياندستگاه ضبط صوتدسگاه ضبط صدا با کیفیت بالارید دستگاه ضبط صدا ارزانضبط صداضبط صدا با کیفیتضبط صدا با کیفیت بالاضبط صدا رزانضبط صدا مخفیضبط صوتپيشرفته ترين دستگاه ضبط صدا

دیدگاهتان را بنویسید