دستگاه شنود سیمکارتی ارزان

دستگاه شنود سیم کارتی ارزان

دستگاه شنود سیمکارتی ارزان از دیگر انواع دستگاه شنود می باشد که بازار فروش گرمی دارد و قابلیت ها و مزایای بسیاری را شامل می شود.

 

یکی از بهترین مزایا و قابل توجه ترین فواید این دستگاه که باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند قابلیت عکس برداری و فیلمبرداری آن می باشدکه انجام این کار با کیفیت بسیار بالا انجام می گیرد.

ازدیگر مزایای استفاده از این دستگاه شنود سیمکارتی این است که این دستگاه دارای سنسورهای حساس صدا و حرکتی می باشد و پس از جای گذاری دستگاه با هر حرکت یا صدایی شروع به ضبط صدا و حرکات می کند.

نکته قابل توجه این است که دستگاه شنود سیمکارتی هنگام عکس گرفتن یا فیلمبرداری هیچ گونه اثر خاصی ازخود ندارد که متوجه فعالیت آن شود.

در واقع به صورت کاملا نامحسوس و مخفیانه این کار را انجام می دهد.

کار با دستگاه شنود سیمکارتی ارزان

نحوه برقراری ارتباط با این دستگاه به این صورت است که پس از درج کردن سیمکارت داخل دستگاه شنود سیمکارتی ارزان و جای گذاری آن در جای مناسبی از مکان مورد نظر شما با شماره آن سیمکارت تماس می گیرید و از این طریق به راحتی می توان صداهارا شنید یا عکس ها و فیلم های گرفته شده را در صورت نیاز مشاهده کنید.

برای استفاده ازاین دستگاه شنود لازم به نوع خاصی سیمکارت نداریم و با سیمکارت های معمولی موجود در بازار می توان آن را راه انداخت و استفاده کرد.

 

دستگاه شنود سیمکارتی ارزان با  قابلیت حمل آسان آن حائز اهمیت است و همچنین وجود باتری بسیار پرقدرت این دستگاه قابل توجه است.

به طوری که برای استفاده از این دستگاه شنود با شارژ کردن این دستگاه به مدت چند ساعت می توان حداکثر تا سه روز از ضبط صدا و عکس ها و فیلم های آن بهره برد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه شنود سیمکارتی ارزان  این است که این دستگاه دارای پورت انتقال می باشد.

پس می توان پس از ضبط اطلاعات آن هارا به هر سیستم دیگر مثل کامپیوتر و یا تلفن همراه انتقال داد و آن هارا نگه داشت.

همچنین این دستگاه شنود دارای یک کلید اطلاع رسانی می باشد که در صورت وجود خطر آن را به شماره هایی که در دستگاه تنظیم شده است خبر می دهد. تهیه دستگاه شنود سیمکارتی امروزه باوجود تکنولوژی آسان می باشد.

می توان پس از تحقیق و اطمینان از سایت های اینترنتی این دستگاه را سفارش داد یا از طریق بازارهای حضوری آن را تهیه کرد و استفاده نمود.

 

دستگاه شنود

دستگاه شنوددستگاه شنود سیمکارتیدستگاه شنود صدا

دیدگاهتان را بنویسید